TE HUUR: Ruime ééngezinswoning met tuin
Eengezinswoning voor € 1.100
New Orleansstraat 465, 9000 Gent
Ref: spir476
3 slaapkamers
1 badkamer
128m2 woonopp.
115m2 grondopp.
EPC: 231 kWh/m2
Bouwjaar: 1970
Omschrijving
Deze ruime en verzorgde eengezinswoning is gelegen aan de New Orleansstraat te Gent en biedt een comfortabele woonomgeving met een praktische indeling en voldoende ruimte voor het hele gezin. De woning combineert licht, functionaliteit en een gunstige ligging met een goede bereikbaarheid van het stadscentrum en alle dagelijkse voorzieningen.
Via de inkomhal betreedt men de woning, waar zich een apart gastentoilet bevindt. Verder leidt de hal naar de ruime en lichtrijke leefruimte, die dankzij de grote raampartijen een aangename sfeer uitstraalt en rechtstreeks in verbinding staat via een veranda met de tuinzijde. Aansluitend bevindt zich de keuken met alle comfort, die voldoende ruimte biedt voor dagelijks gebruik.
Daarnaast is er een handige berging die extra opslagmogelijkheden voorziet. Achteraan de woning bevindt zich een veranda die uitkijkt op de tuin en een ideale overgang vormt tussen binnen en buiten. De tuin beschikt over een aangenaam terras en biedt een rustige plek om te ontspannen.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers, die elk voldoende ruimte bieden voor een slaapkamer, kinderkamer of bureau. De badkamer is praktisch ingericht en er is bovendien een apart toilet, wat het wooncomfort ten goede komt.
Tot slot is er nog een ruime kelder met opbergmogelijkheden.
De woning is energiezuinig met een EPC-label C, wat resulteert in een evenwichtige combinatie van comfort en verbruik. Dankzij de goede ligging, gecombineerd met de vlotte verbinding naar het centrum van Gent, openbaar vervoer, winkels en scholen, is deze woning bijzonder geschikt voor wie comfortabel en aangenaam wil wonen.
De woning is beschikbaar vanaf 15/07/2026.
Voor een bezichtiging gelieve te reageren op deze advertentie of te mailen naar [email protected] , telefonisch kunnen er geen afspraken worden vastgelegd.
Via de inkomhal betreedt men de woning, waar zich een apart gastentoilet bevindt. Verder leidt de hal naar de ruime en lichtrijke leefruimte, die dankzij de grote raampartijen een aangename sfeer uitstraalt en rechtstreeks in verbinding staat via een veranda met de tuinzijde. Aansluitend bevindt zich de keuken met alle comfort, die voldoende ruimte biedt voor dagelijks gebruik.
Daarnaast is er een handige berging die extra opslagmogelijkheden voorziet. Achteraan de woning bevindt zich een veranda die uitkijkt op de tuin en een ideale overgang vormt tussen binnen en buiten. De tuin beschikt over een aangenaam terras en biedt een rustige plek om te ontspannen.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers, die elk voldoende ruimte bieden voor een slaapkamer, kinderkamer of bureau. De badkamer is praktisch ingericht en er is bovendien een apart toilet, wat het wooncomfort ten goede komt.
Tot slot is er nog een ruime kelder met opbergmogelijkheden.
De woning is energiezuinig met een EPC-label C, wat resulteert in een evenwichtige combinatie van comfort en verbruik. Dankzij de goede ligging, gecombineerd met de vlotte verbinding naar het centrum van Gent, openbaar vervoer, winkels en scholen, is deze woning bijzonder geschikt voor wie comfortabel en aangenaam wil wonen.
De woning is beschikbaar vanaf 15/07/2026.
Voor een bezichtiging gelieve te reageren op deze advertentie of te mailen naar [email protected] , telefonisch kunnen er geen afspraken worden vastgelegd.
Indeling
Verdieping -1
| Berging | 10 m² | |
| Kelder | 12 m² |
Gelijkvloers
| Badkamer 2 | ||
| Inkomhal | 6 m² | |
| Keuken 1 | 10 m² | |
| Living | 25 m² | |
| Terras | ||
| Veranda | 20 m² | |
| Wc1 | 1 m² |
Verdieping 1
| Badkamer 1 | 5 m² | |
| Slaapkamer 1 | 15 m² | |
| Slaapkamer 2 | 13 m² | |
| Slaapkamer 3 | 10 m² | |
| Wc2 | 1 m² |
Verdieping 2
| Zolder1 | 20 m² |
Ruimtelijke ordening
| Voorkooprecht | Nee |
| Effectief overstromingsgevoelig | Nee |
| Mogelijk overstromingsgevoelig | Nee |
| Afgebakend overstromingsgebied | Nee |
| Afgebakende oeverzone | Nee |
| Risicozone voor overstromingen | Nee |
| G-score | A |
| P-score | A |
EPC gegevens
| EPC n° | UC2805597 |
| Energieklasse label |
C
|
| EPC waarde | 231 kWh/m² |
231
Comfort
| Keukentype | Geïnstalleerd |
| Badkamer type | Ingericht |
| Verwarming | Aardgas |
| Beschrijving verwarming | HRtop |
| Centrale verwarming | ja |
| Schrijnwerk buiten | Kunststof |
| Beglazing | Dubbel glas |
| Ramentekst | DG & HR |
| Aansluiting elektriciteit | ja |
| Aansluiting riolering | ja |
| Aansluiting aardgas | ja |
| Aansluiting telefoonlijn | ja |
| Aansluiting Internet | ja |
| Aansluiting waterleiding | ja |
Financiële info
| Prijs | € 1.100,00 |
Overige Info
| Vrij op | 15/07/2026 |
| Tuin aanwezig | ja |
| Orientatie tuin | ZW |
| Tuin inrichting | Volledig aangelegd |
| Afstand tot openbaar vervoer | 150 m |
| Afstand tot winkels | 350 m |
| Afstand tot school | 300 m |
| Instapklaar | ja |
Bebouwing
| Bebouwing | gesloten |
| Bouwjaar | 1970 |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Aantal wc's | 2 |
| Staat | Goede staat |
| Grond oppervlakte | 115 m² |
| Woonoppervlakte | 128 m² |
| Oppervlakte Gelijkvloers | 70 m² |
| Oppervlakte 1e verdieping | 50 m² |
| Oppervlakte 2e verdieping | 20 m² |
| Perceelbreedte | 6,50 m |
| Perceeldiepte | 20 m |
| Gevelbreedte | 6,50 m |
| Aantal verdiepingen | 3 |
| Aantal gevels | 2 |
| Renovatieplicht | Nee |
Alle aanbiedingen gelden onder voorbehoud van fouten, eerdere verkoop, prijswijzigingen of vergetelheid.